E-shop – doprava zdarma při nákupu nad 1.000,- Kč

Máte dotaz? Volejte

SLADKÝ DÁREK BEZ CUKRU

SLADKÝ DÁREK BEZ CUKRU
Legislativní název: dárkové balení rúzných druhů stolních sladidel a doplňků stravy

SLADKÝ DÁREK BEZ CUKRU

SLADKÝ DÁREK BEZ CUKRU

Sladký dárek bez cukru je originální dárkové balení, které potěší nejen ty, kteří sladit cukrem nemohou, ale i ty, kteří sladit cukrem nechtějí, protože fandí zdravému životnímu stylu a vyhledávají potraviny s nízkým obsahem kalorií. A nejde jen o kalorie, ale příjem jednoduchých cukru také prokazatelně oslabuje náš imunitní systém.

Obdarovaný najde v jednom dárkovém balení kompletní řadu moderních sladidel nekalorických či nízkokalorických, ve formě tablet, sypkých směsí a v tekutém stavu (a také spoustu užitečných receptů).                                                                                    
Dále dárek obsahuje doplňky stravy jako Inulin (prebiotikum) rozpustnou vlákninu z čekanky a Samaritan® (antacidum) pomáhající při dehydrataci, po nadměrné konzumaci alkoholu nebo pocitech pálení žáhy.

Dárkové balení Sladký dárek bez cukru obsahuje:

PRÁŠKOVÁ SLADIDLA:

Xylitol 120 g
práškové sladidlo vhodné pro teplou a studenou kuchyni. Sladivost je stejná jako u cukru, ale xylitol má o 40 % nižší energetickou hodnotu. Konzumace potravin/nápojů obsahující xylitol místo cukru, vede k omezení nárůstu glukózy v krvi po jejich konzumaci v porovnání s potravinami/nápoji obsahujícími cukr.

Erythritol 200 g
práškové nekalorické sladidlo (0 kcal) příjemné chuti nahrazující bílý cukr. Vhodné k přímému slazení teplých a studených nápojů, jeho možnosti v domácnosti jsou ovšem univerzální, např. v cukrovinkách, mléčných a ovocných dezertech a při pečení. 1 lžička erythritolu odpovídá sladivostí přibližně ¾ lžičky cukru.

Stevialin Exclusive 150 g, práškové sladidlo na bázi steviol-glykosidů, bez energetické hodnoty (0 kcal), s nízkým glykemickým indexem, 5x sladší než cukr, tedy 1 lžička nahrazuje sladivostí 5 lžiček cukru. Vhodné k univerzálnímu použití v kuchyni, samozřejmostí je možnost přímého slazení teplých a studených nápojů.

Stevialin Exclusive HB 50 x 1 g, stejné sladidlo jako předchozí, v balení po jedné porci.  1 g (1 sáček) sladidla nahrazuje 5 g (1 lžičku) řepného cukru.

Cukřenka – březový cukr s přírodní vanilkou 120 g, práškové sladidlo se sníženou energetickou hodnotou. Xylitol se vyrábí především z březové kůry a má příjemnou sladkou chuť. Má o 40 % méně kalorií než běžný cukr a nízký glykemický index. Jedná se o posypové sladidlo, je vhodné zejména k posypu moučníků.

Práškové stolní sladidlo se steviol-glykosidy 250 g. Steviol-glykosidy jsou látky sladké chuti získávané z listů rostliny stévie. Sladidlo je vhodné k univerzálnímu použití, např. k zavařování ovoce a zeleniny, k přípravě marmelád a džemů, k pečení a vaření. Samozřejmostí je slazení teplých a studených nápojů. 5 g (1 lžička) sladidla nahrazuje 20 g (4 lžičky) řepného cukru.

Inulin Sweet – vláknina na slazení 50 x 2 g, stolní nekalorické sladidlo na bázi vlákniny a steviol-glykosidů, vhodné k přímému slazení teplých a studených nápojů nebo k doslazení pokrmů. 2 g (1 sáček) sladidla nahrazuje 5 g (1 lžičku) řepného cukru.

TABLETOVÁ SLADIDLA:

SLIM &FIT – stolní tabletové sladidlo na bázi sukralózy, dávkovač 500 tablet. Sukralóza je moderní, vysoce účinné sladidlo vyráběné z cukru a chutná jako cukr. Sladidlem si můžete osladit teplé a studené nápoje , 1 tableta sladí jako malá kostka cukru.

FAN STEVIA® – stolní tabletové sladidlo na bázi steviol-glykosidů, dávkovač 150 tablet. Steviol-glykosidy jsou látky sladké chuti získávané z listů rostliny stévie. Sladidlem si můžete osladit teplé a studené nápoje, 1 tableta sladí jako lžička cukru.

STARLINEA – stolní tabletové sladidlo na bázi sukralózy, dávkovač 130 tablet.
Sukralóza je moderní, vysoce účinné sladidlo vyráběné z cukru, chutná jako cukr. Je vhodné zejména k přímému slazení teplých a studených nápojů, ale dá se použít i při konzervování ovoce a zeleniny, nebo na vaření a pečení. 1 tableta sladí jako lžička cukru.

TEKUTÁ SLADIDLA:

Tekuté stolní sladidlo STARLinea 200 ml, s pravou chutí cukru, bez energetické hodnoty (0 kcal), glykemický index nula. Univerzální sladidlo pro náhradu řepného cukru v domácnosti, 10 x sladší než cukr.

DOPLŇKY STRAVY:

Inulin – rozpustná vláknina 25 x 5 g, inulin z kořene čekanky, prebiotické účinky, podporuje normální  funkci  střev, přispívá k pravidelnosti stolice, nízkokalorický – výborný doplněk dietního jídelníčku.
Použití: do kávy, čaje, sirupu, džusu, jogurtu, pudinku nebo do polévky.

Samaritan® 8 x 5 g, antacidum, vhodný při pálení žáhy, dehydrataci, žaludeční nevolnosti.

Samaritan® citrus 8 x 5 g, s příchutí citronu a vitamin C, vhodný při pálení žáhy, dehydrataci, žaludeční nevolnosti.

Sdílejte recept na sociálních sítích

Facebook
Twitter
FAN Sladidla Tišice

Další výrobky

FAN Erythritol skořicový
FAN Erythritol skořicový 150 g
FAN Želírovací směs STEVIA®
FAN ŽELÍROVACÍ SMĚS STEVIA® 100 g
OSLAZENO bez cukru® - Bezlepková směs na pečení / Banánový chlebíček
OSLAZENO BEZ CUKRU - Bezlepková směs na pečení banánový chlebíček 400 g
OSLAZENO bez cukru - Bezlepková směs na pečení / univerzální
OSLAZENO BEZ CUKRU - Univerzální bezlepková směs na pečení 330 g