E-shop – doprava zdarma při nákupu nad 1.000,- Kč

Máte dotaz? Volejte

FAN Sladidla Tišice

Recepty se sladidly

Nezapomínejte myslet na svoji IMUNITU!

Bylo prokázáno, že příjem jednoduchých cukrů podstatně oslabuje náš imunitní systém.

Moderní sladidla jsou dostupná ve všech formách, tedy nejen v tabletách, ale jsou i prášková a tekutá.
Díky nim si můžeme osladit vše od nápoje po omáčku, upéct koláč nebo dochutit zálivku na salát.

Naše společnost Fan sladidla pro vás připravila řadu receptů s moderními sladidly.

Výrobky pod hlavičkou FAN sladidla ® a FAN bez cukru ® jsou skvělou volbou jak ve své stravě redukovat obsah sacharózy - klasického řepného cukru, jejichž nemírná konzumace v naší stravě se sebou nese negativní následky, především nadbytečný příjem kalorií, které tělo nezpracuje a uloží ve formě tuků.

Pokud máte rádi sladké, a nechcete přijímat kalorie navíc, NAHRAĎTE CUKR NAŠIMI SLADIDLY. Nejen při pečení, zavařování, ale také všude, kde se cukr objeví - třeba ve Vaší svíčkové, rajské nebo v zálivkách na salát.

Chcete si něco upéct - PEČENÍ, nebo zavařujete úrodu okurek, meruněk, hrušek a nebo čehokoliv, co se Vám dostane pod ruku - ZAVAŘOVÁNÍ.

Na našich stránkách, facebooku a instagramu můžete najít spousty receptů jak sladidla využít. Máte-li osvědčené recepty, neváhejte a sdílejte.

 

A JAKÁ SLADIDLA SE NA CO HODÍ?

NA VŠECHNO
nejuniverzálnějším je nízkokalorické FAN STARLINEA 250 g, kterým snadno nahradíte cukr téměř ve všech receptech, od pečení, zavařování až po vaření. Díky svému obsahu ovocného cukru vám také zaručí karamelizaci a další vlastnosti běžného cukru, v mnoha receptech tak důležitých.

Stejné vlastnosti nabízí i zcela přírodní směsné práškové sladidlo, které je na bázi steviol-glykosidů a ovocného cukru - FAN STEVIA ®  sladidlo na bázi steviol-glykosidů 250 g , nebo sladidlo se sladivostí 5:1 - STEVIALIN EXCLUSIVE 150 g.

 

NA ZAVAŘOVÁNÍ ZELENINY
skvěle se hodí klasická tabletová sladidla - Sacharinová, Cyklamát-sacharinová, tabletové sladidlo STARLINEA, UNIVERZÁLNÍ SLADIDLO nebo také SLIM & FIT.

 

NA ZAVAŘOVÁNÍ OVOCE
ať už ve formě marmelád, jamů nebo kompotů, je oblíbeným způsobem jak uchovat Vaší úrodu na zimu. A naše sladidla jsou skvělým způsobem, jak ušetřit kalorie a přitom zachovat chuť ovoce, ba dokonce jí i zintenzivnit.

  • Sladidla 4:1 - nejlepších chuťových výsledků dosáhnete se sypkým sladidlem STARLINEA nebo sypkým sladidlem STEVIA ®. Můžete vzít svůj oblíbený recept, použít pouze 1/4 množství sladidla oproti cukru. A máte svou oblíbenou zavařeninu, jam nebo kompot - chuť stejnou, ale o 75% méně kalorií.
  • Sladidla 5:1 - STEVIALIN 150 g. U tohoto sladidla použijete pouze 1/5 množství oproti množství cukru. Velkou výhodou tohoto sladidla jsou žádné cukry navíc, pouze cukry z ovoce.
  • Sladidla 1:1 - ERYTHRITOLXYLITOL. Množství cukru nahradíte stejným množstvím sladidla. S Erythritolem bez kalorií navíc.

 

NA ZÁLIVKY SALÁTŮ, POLEVY
tekutá sladidla z naší nabídky jsou to pravé, STARLINEA  na bázi sukralózy a STEVIA ® na bázi steviol-glykosidů.

FAN Sladidla Tišice

Poslední recepty

overnight musli
Snídaně do skleničky
Perníčky z ovesné mouky
Příprava: 60 minut
Jablečný koláč
Jablečný koláč s povidly od CLARA FIT FOOD
Příprava: 60 minut
Vánoční svařák
Vánoční svařák
Příprava: 15 minut
Vánoční perníčky
Vánoční perníčky
Příprava: 60 minut
boršč
Boršč
Příprava: 60 minut
Dýňový sirup
Dýňový sirup do kávičky
Příprava: 60 minut
nakladena_repa
Nakládaná červená řepa
Příprava: 30 minut