E-shop – doprava zdarma při nákupu nad 1.000,- Kč

Máte dotaz? Volejte

Chia pudink s lesním ovocem

Galerie:

Chia pudink s lesním ovocem

Doba přípravy: 60 minut

Na chia pudink potřebujeme:

Postup:

Najprve si připravíme chia pudink – do misky nalijte mléko, přidejte tablety sladidla FAN SLIM & FIT na bázi erythritolu a sukralózy, dobře rozmícháme, aby se sladidlo rozpustilo. Poté přidáme kokos a chia semínka a opět dobře promícháme. Misku přikryjeme potravinářskou fólií a směs dáme vychladit do lednice, ideálně přes noc, aby semínka absorbovala dostatek tekutiny.

Další den pokračujeme přípravou ovocné směsi – banán a lesní ovoce vložíme do mixéru, rozmixujeme na hladkou směs. Pokud máme rádi sladší, nebo je lesní ovoce až příliš kyselé, můžeme do mixéru ještě přihodit jednu tabletku sladidla.

Do skleničky nalijeme vrstvu ovocného pyré, přidáme další vrstvu z chia pudinku a následně vrstvu z jogurtu. Završíme čerstvým lesním ovocem.

TIP: Tabletová sladidla jsou ideální především na přímé slazení teplých a studených nápojů. Jedna tabletka nahradí jednu lžičku řepného cukru. Ale klasické tabletky jsou také hlavní složka nálevů na okurky, čalamádičky a jiné nálevy na zavařovaní zeleniny a ovoce. Vyzkoušejte výherní Okurky Od Vojtěcha Synáčka z Ústí nad Orlicí nebo Okurky Jany Vačkářové z Vlkanče.

Sdílejte recept na sociálních sítích

Facebook
Twitter
FAN Sladidla Tišice

Další recepty

Jahodová roláda od @clara_fit_food
Jahodová roláda od clara fit food
Příprava: 60 minut
banánový chlebík
Banánový chlebíček od CLARA FIT FOOD
Příprava: 60 minut
vafle anyfood❤️
Vafle od @anyfood❤️
Příprava: 5 minut
germ knodl anyfood❤️ square
Alpský germknödl s mákem od @anyfood❤️
Příprava: 5 minut