E-shop – doprava zdarma při nákupu nad 1.000,- Kč

Máte dotaz? Volejte

Chia pudink s lesním ovocem

Chia pudink s lesním ovocem
Galerie:

Chia pudink s lesním ovocem

Chia pudink s lesním ovocem
Doba přípravy: 60 minut

Na chia pudink potřebujeme:

Postup:

Najprve si připravíme chia pudink – do misky nalijte mléko, přidejte tablety sladidla FAN SLIM & FIT na bázi erythritolu a sukralózy, dobře rozmícháme, aby se sladidlo rozpustilo. Poté přidáme kokos a chia semínka a opět dobře promícháme. Misku přikryjeme potravinářskou fólií a směs dáme vychladit do lednice, ideálně přes noc, aby semínka absorbovala dostatek tekutiny.

Další den pokračujeme přípravou ovocné směsi – banán a lesní ovoce vložíme do mixéru, rozmixujeme na hladkou směs. Pokud máme rádi sladší, nebo je lesní ovoce až příliš kyselé, můžeme do mixéru ještě přihodit jednu tabletku sladidla.

Do skleničky nalijeme vrstvu ovocného pyré, přidáme další vrstvu z chia pudinku a následně vrstvu z jogurtu. Završíme čerstvým lesním ovocem.

TIP: Tabletová sladidla jsou ideální především na přímé slazení teplých a studených nápojů. Jedna tabletka nahradí jednu lžičku řepného cukru. Ale klasické tabletky jsou také hlavní složka nálevů na okurky, čalamádičky a jiné nálevy na zavařovaní zeleniny a ovoce. Vyzkoušejte výherní Okurky Od Vojtěcha Synáčka z Ústí nad Orlicí nebo Okurky Jany Vačkářové z Vlkanče.

Sdílejte recept na sociálních sítích

Facebook
Twitter
FAN Sladidla Tišice

Další recepty

Utopenci
Utopenci, nejen novoroční
Příprava: 60 minut
Hrušková dobrota
Hrušková dobrota ve skle
Příprava: 60 minut
kulajda
KULAJDA
Příprava: 30 minut
Švestkový džem
Švestkový džem se skořicí
Příprava: 30 minut