E-shop – doprava zdarma při nákupu nad 1.000,- Kč

Máte dotaz? Volejte

Oslazeno bez cukru

Řada výrobků Oslazeno bez cukru® je bez přidaných cukrů, škrobů a barviv. Obsahuje kvalitní bílkovinový protein ze syrovátky, rozpustnou vlákninu Inulin a doslazena je pouze přírodními sladidly.

S námi sladíte bez cukru

Již vice než 30 let!

FAN Sladidla Tišice

Tradiční český výrobce sladidel

Specializujeme se na výrobu a prodej moderních sladidel a potravinových doplňků.
Zdravě a nízkokaloricky
osladíme váš život.

FAN Sladidla Tišice

FAN sladidla

Poskytujeme vám nejširší sortiment moderních sladidel na českém trhu. Vyberete si nízkokalorická i nekalorická moderní sladidla pro přímé slazení, pečení a vaření i pro potravinářskou výrobu.

Vyrábíme moderní sladidla obsahující cyklamát, sacharin, aspartam i objemová sladidla Xylitol a Erythritol se sníženou energetickou hodnotou, která jsou vyrobena na bázi cukrových alkoholů neboli polyolů. Součástí naší produkce jsou náhradní sladidla na bázi steviol glykosidů s přírodními výtažky z rostliny stévie. Na trh také dodáváme třtinový cukr se stévií. 

Z potravinových doplňků vám nabízíme rozpustnou vlákninu Inulin a minerální nápoj Samaritan®  pro sportovce a osoby s těžkou fyzickou zátěží. Všechny produkty vyrábíme v obci Tišice v okrese Mělník, nedaleko Brandýsa nad Labem.

Součástí našich služeb jsou dárková balení i speciální produktová balení do blistrů. Navštivte náš e-shop a vyberte si tekutá, prášková i tabletová náhradní sladidla a doplňky stravy.

FAN Sladidla Tišice

NEJNOVĚJŠÍ recepty

Mojito
Redukovat zbytečné cukry můžete úplně všude a to velmi jednoduše...
Sirup z lipového květu
Možností, z čeho si vyrobit svůj vlastní domácí sirup, je...
Čokoládová pěna
Kdo by neměl rád čokoládu? My jí tedy rádi máme....

Naše další výrobky

samaritan
inulin